Nasze projekty i realizacje

W ciągu wielu lat naszej obecności na rynku zrealizowaliśmy wiele projektów dla firm i osób prywatnych, z których jesteśmy bardzo dumni. W Klimat Center dbamy o kompleksowy i profesjonalny montaż klimatyzacji oraz o walory estetyczne efektu końcowego. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi dotychczasowymi realizacjami klimatyzacji.

Salon Kosmetyczny

Klimatyzacja  VIVAX czarna założona na ścianie drewnianej, co podkreśla jej wyjątkowy design. Montaż klimatyzacji wykonany na etapie wykończenia pomieszczenia co pozwala ukryć całą instalację pod tynkiem.

Montaż klimatyzacji na etapie wykańczania pozwolił ukryć całą instalację pod tynkiem, dzięki czemu otrzymaliśmy czysty i estetyczny wygląd klimatyzacji VIVAX. Czarne wykończenie klimatyzacji idealnie współgrało z drewnianą ścianą i podkreśliło jej oryginalny design. 

Salon fryzjerski

Klimatyzacja C&H zamontowana w salonie fryzjerskim idealnie wkomponowana na ścianie. Za urządzeniem wewnętrznym wykonany przewiert z drugiej strony powieszony agregat.

Klimatyzacja została idealnie dopasowana do przestrzeni między ścianą a oknem, dzięki czemu nie jest aż tak widoczna. W tym przypadku zostało zastosowane rozwiązanie, gdzie za urządzeniem wewnętrznym został wykonany przewiert, a na ścianie zewnętrznej zawieszony agregat. 

Firma handlowa

Klimatyzacja Vivax czarna, na życzenie klienta . Wyjątkowe urządzenie o niecodziennym wyglądzie. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, przedni szklany panel robi wrażenie. Kolor bocznego podświetlenia uwarunkowane trybem pracy (niebieski-chodzenie, czerwony -grzanie).

Na życzenie klienta została zamontowana oryginalna i nowoczesna klimatyzacja VIVAX. Przedni czarny, szklany panel oraz boczne oświetlenie przyciągają wzrok. 

Siołownia

Instalacja na siłowni kompleksowe rozwiązanie, chłodzenie (klimatyzacja- split ) jednostki podstropowe + wentylacja mechaniczna (rekuperator).

Na siłowni zostało zastosowane kompleksowe rozwiązanie zapewniające chłodzenie, dzięki podstropowej klimatyzacji split oraz wentylację mechaniczną poprzez zainstalowany rekuperator.

Prywatne mieszkanie

Urządzenie LG zamontowane w prywatnym mieszkaniu. Jednostki szare, przedni panel szklany. Instalacja wykonana na stanie remontu, co pozwoliło ukryć rury w bruzdach. Później zatynkowane i pomalowane.

Realizacja montażu klimatyzacji na etapie remontu, co pozwoliło ukryć całą instalacją w ścianie. Na zewnątrz widoczna jest jedynie szara jednostka ze szklanym przednim panelem.

Duża hala sprzedażowa

Duże jednostki komercyjne montowane na dachu. Moc każdego z urządzeń 14 kW, komercyjne rozwiązanie, dla dużych obiektów.

Montaż dużych, komercyjnych urządzeń klimatyzacyjnych na dachu. Każde urządzenie miało moc 14kW, co jest idealnym rozwiązaniem do obiektów o dużej powierzchni.

Dom jednorodzinny

Klimatyzacja Inventor seria ON/OF tanie i solidne rozwiązanie do salony i sypialni. Jednostka zewnętrzna zamontowana na elewacji budynku. Skropliny odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz budynku.

Montaż klimatyzacji w domu, gdzie jednostka zewnętrzna została zamontowana na elewacji budynku. Skropliny odprowadzane są grawitacyjnie za zewenątrz budynku. Zastosowana klimatyzacja Inventor z serii ON/OFF idealnie sprawdzająca się w salonie i sypialni.

Czas instalacji : ok 5h
Cena instalacji: 800zł

Mieszkanie prywatne

Klimatyzacja LG seria Presitge, zamontowana w salonie. Estetyczny wygląd i najnowocześniejsza technologia LG. Instalacja freonowa, doprowadzona wykutymi bruzdami (na życzenie Klienta zagipsowanie i pomalowanie). Jednostka zewnętrzna, zamontowana na balkonie budynku. Skropliny odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz budynku.

Klimatyzacja zainstalowana w salonie. Wedle życzenia klienta zostały wykute bruzdy w ścianie, które później zagipsowano i pomalowano. Jednostka zewnętrzna została zamontowana na balkonie, a skropliny odprowadzane są grawitacyjnie na zewnątrz budynku.

Czas instalacji : uwarunkowana od szybkości schnięcia gładzi i farby
Cena instalacji: określana indywidualnie

Serwerowania | Kancelaria prawna

Klimatyzacja Sinclair seria Polar, umożliwia chłodzenie w niskich warunkach (do 15 stopni celsjusza ) zamontowana w serwerowni. Jednostka zewnętrzna, zamontowana na dachu budynku. Instalacja freonowa doprowadzona szybem wentylacyjnym. Skropliny odprowadzone za pomocą pompki skroplin do kanalizacji.

Zamontowana została klimatyzacja Sinclair seria Polar, która umożliwia chłodzenie w niskich temperaturach, co idealnie sprawdza się w serwerowni. Jednostka zewnętrzna zamontowana jest na dachu, a instalacja freonowa została doprowadzona szybem wentylacyjnym. Do odprowadzania skroplin do kanalizacji została zastosowana pompka skroplin.

Jak widać w Klimat Center mamy szerokie doświadczenie w realizacji montażu klimatyzacji. Czas i cena całej instalacji różni się w zależności od rodzaju i wielkości urządzenia oraz wykonywanych prac dodatkowych. Skontaktuj się z nami już dziś, żeby umówić się na konsultację odnośnie montażu Twojej klimatyzacji.

Czas instalacji ok.5h
Cena instalacji: określana indywidualnie

Prywatne mieszkanie

Klimatyzacja Samsung seria K, zamontowana w salonie.
Wykonano instalację podtynkową z zaszpachlowaniem bruzdy.
Dzięki tego typu instalacji nie widać rur freonowych.

Czas instalacji ok.7h
Cena instalacji: uzależniona od długości bruz, oraz od materiału z jakiego jest wykonana.