Salon Kosmetyczny

Klimatyzacja  VIVAX czarna założona na ścianie drewnianej, co podkreśla jej wyjątkowy designe. Montaż klimatyzacji wykonany na etapie wykończenia pomieszczenia co pozwala ukryć całą instalację pod tynkiem.

Salon fryzjerski

Klimatyzacja C&H zamontowana w salonie fryzjerskim idealnie wkomponowana na ścianie. Za urządzeniem wewnętrznym wykonany przewiert z drugiej strony powieszony agregat.

Firma handlowa

Klimatyzacja Vivax czarna,na życzenie klienta . Wyjątkowe urządzenie o niecodziennym wyglądzie. Jakość wykonania na bardzo wysokim poziomie, przedni szklany panel robi wrażenie.Kolor bocznego podświetlenia uwarunkowane trybem pracy (niebieski-chodzenie, czerwony -grzanie).

Siołownia

Instalacja na siłowni kompleksowe rozwiązanie, chłodzenie (klimatyzacja- split ) jednostki podstropowe + wentylacja mechaniczna (rekuperator).

Prywatne mieszkanie

Urządzenie LG zamontowane w prywatnym mieszkaniu. Jednostki szare, przedni panel szklany. Instalacja wykonana na stanie remontu, co pozwoliło ukryć rury w bruzdach. Później zatynkowane i pomalowane.

Duża hala sprzedażowa

Duże jednostki komercyjne montowane na dachu. Moc każdego z urządzeń 14 kW, komercyjne rozwiązanie, dla dużych obiektów.

Dom jednorodzinny

Klimatyzacja Inventor seria ON/OF tanie i solidne rozwiązanie do salony i sypialni. Jednostka zewnętrzna zamontowana na elewacji budynku. Skropliny odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz budynku.

Czas instalacji : ok 5h
Cena instalacji: 800zł

Mieszkanie prywatne

Klimatyzacja LG seria Presitge, zamontowana w salonie. Estetyczny wygląd i najnowocześniejsza technologia LG. Instalacja freonowa, doprowadzona wykutymi bruzdami (na życzenie Klienta zagipsowanie i pomalowanie). Jednostka zewnętrzna, zamontowana na balkonie budynku. Skropliny odprowadzone grawitacyjnie na zewnątrz budynku

Czas instalacji : uwarunkowana od szybkości schnięcia gładzi i farby
Cena instalacji: określana indywidualnie

Serwerowania | Kancelaria prawna

Klimatyzacja Sinclair seria Polar, umożliwia chłodzenie w niskich warunkach (do 15 stopni celsjusza ) zamontowana w serwerowni. Jednostka zewnętrzna, zamontowana na dachu budynku. Instalacja freonowa doprowadzona szybem wentylacyjnym. Skropliny odprowadzone za pomocą pompki skroplin do kanalizacji.

Czas instalacji ok.5h
Cena instalacji: określana indywidualnie

Prywatne mieszkanie

Klimatyzacja samsung seria K, zamontowana w salonie.
Wykonano instalację podtynkową z zaszpachlowaniem bruzdy.
Dzięki tego typu instalacji nie widać rur freonowych.

Czas instalacji ok.7h
Cena instalacji: uzależniona od długości bruz, oraz od materiału z jakiego jest wykonana.