Oferujemy sprzedaż, doradztwo, montaż oraz serwis klimatyzacji, rekuperacji Wrocław

(+48) 789 11 41 41 biuro@klimat-center.pl ul.Kosmiczna 5, 52-226 Wrocław

Pompy ciepła


pompa ciepła

Witamy wszystkich zainteresowanych montażem powietrznych pomp ciepła .

   Nasza firma oferuje profesjonalny montaż oparty na najwyższych standardach. Wykwalifikowany zespół monterów posiadający niezbędne certyfikaty oraz autoryzację producentów, to gwarancja na bezawaryjną pracę urządzeń przez wiele lat. W naszych realizacja dokładamy wyjątkowej dbałości o szczegóły i estetykę zamontowanych urządzeń. Wykonujemy podłączenia zarówno od strony freonowej , jak i od strony hydraulicznej dając kompleksowe rozwiązanie. Montujemy urządzenia w nowo powstałych budynkach jak i również przystosowujemy stare kotłownie pod montaż pompy ciepła .

Zapraszamy do kontaktu oraz bezpłatnej wyceny


ZALETY SYSTEMU:

  Nowoczesna technologia 

Do niedawna system ogrzewania pomieszczeń mógł być zorganizowany na podstawie jednego z 2 źródeł: spalanie różnego rodzaju paliw, lub energią elektryczną. Pierwszy typ ciepłą przewiduje wykorzystanie trudno odnawialnych zasobów Ziemi, jak również ryzyko z wiązane z wykorzystaniem ognia/wybuchowych źródeł ciepła w pomieszczeniu .Drugi wykorzystuję energię odnawialną , ale bardzo ograniczony pod względem skuteczności . Nowoczesny system grzewczy, utworzony na podstawie powietrznej pompy ciepła C&H z technologią falownikową  pozwala kilkukrotnie zmniejszyć zużycie energii na ogrzewanie i chłodzenie, oszczędzając pieniądze i zwiększając bezpieczeństwo w domu właściciela

Oszczędność

Instalacja systemu nie wymaga sporządzenia i zatwierdzenia projektu instalacji gazowej i jej kosztownej procedury podłączenia w budynku, a w porównaniu z konwencjonalnym ogrzewaniem elektrycznym  powietrzne pompy ciepła są prawie 5 razy wydajniejsze. Pompy ciepłą C&H mają wskaźnik efektywności 4,5  co oznacza że z 1 kW poboru energii energetycznej zapewniają 4,5 kW ciepła lub zimna.

Wszechstronność

Istotną zaletą powietrznych pomp ciepła C&H, w porównaniu  z konwencjonalnymi systemami jest jego uniwersalność. Jeżeli wcześniej systemy grzewcze  mogły być połączone z tylko z C.W.U, a system chłodzenia stanowił odrębny układ , to teraz problem stworzenia komfortowego mikroklimatu w domu jest rozwiązywany za pomocą jednego wysoce wydajnego systemu który zmniejsza koszty zarówno instalacji jak również późniejszego utrzymania.

Opcje podłączenia systemu 

Wariant 1: Podłączenie systemu ogrzewania (chłodzenia ) w podłodze

pompa ciepła 1

Wariant 2: Podłączenie C.O oraz C.W.U

pompa ciepła 2

Wariant  3 Podłączenie zasobnika C.W.U i elementów dla ogrzewania (grzejniki itd.) oraz chłodzenia (klimakonwektory).

pompa ciepła 3