Bogata oferta klimatyzatorów Wrocław

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji oparty na najwyższych standardach. Wykwalifikowany zespół monterów posiadający niezbędne certyfikaty oraz autoryzację producentów, to gwarancja na bezawaryjną pracę urządzeń przez wiele lat. W naszych realizacja dokładamy wyjątkowej dbałości o szczegóły i estetykę zamontowanych urządzeń.

W Klimat Center oferujemy szeroki wybór klimatyzatorów idealnie dopasowanych do Twoich potrzeb. Niezależnie od tego, czy szukasz kompaktowego urządzenia do domu, czy systemu komercyjnego do firmy, mamy dla Ciebie idealne rozwiązanie. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Niezależnie od tego czy chcesz zakupić klimatyzator pokojowy, klimatyzator mieszkaniowy, czy komercyjny, w Klimat Center pomożemy Ci wybrać sprzęt dopasowany do Twoich indywidualnych potrzeb i możliwości finansowych. Skontaktuj się z nami już dziś i umów się na konsultację.

Klimatyzacja na najwyższych standardach – LG

 

lg

Trzy główne cechy urządzeń klimatyzacyjnych marki LG to przede wszystkim najwyższa wydajność energetyczna, najniższy poziom hałasu w porównaniu z innymi producentami oraz zaawansowany system filtracji, który zapewnia zdrowe powietrze. Klimatyzatory LG są jednymi z najpopularniejszych na rynku. Marka LG zapewnia najwyższą wydajność energetyczną, niski poziom hałasu w porównaniu z innymi producentami oraz zaawansowany system filtracji gwarantujący czyste powietrze. Jeśli szukasz klimatyzatora, który zapewni Ci lata bezproblemowej pracy, klimatyzacja LG to świetny wybór

Lider w dziedzine HVAC – Firma Toshiba

Toshiba-logo-

Firma TOSHIBA jest wiodącym liderem w dziedzinie rozwiązań HVAC. Jej historia związana z branżą klimatyzacyjną sięga 1930 roku, kiedy to na rodzimym rynku – w Japonii opracowała pierwszą hermetyczną sprężarkę. Pięć lat później stworzyła swój pierwszy klimatyzator w wykonaniu przenośnym. Kolejnymi krokami milowym w historii firmy były kolejno w 1961 – pierwszy na świecie klimatyzator typu Split; 1967 – pierwsza w Japonii sprężarka rotacyjna do klimatyzatora; 1980 – pierwszy na świecie inwerterowy klimatyzator mieszkaniowy (widoczny na zdjęciu); 2001 – jako pierwsza na świecie produkuje klimatyzator komercyjny wykorzystujący rotacyjną sprężarkę inwerterową DC (na czynnik R410A); 2004 – wyprodukowano pierwszy system VRF – Super Modular Multi System na czynnik R410A; 2010 – opracowano największej wydajności sprężarkę dwu-rotacyjną DC; 2015 – wprowadzono kolejną już generację systemów SMMS serii-e, a rok później wypuszczono w pełni inwerterowy 3-rurowy system VRF z odzyskiem ciepła generacji SHRMe. Ostatnie lata to wprowadzanie całej gamy urządzeń pokojowych i komercyjnych opartych o pracę na ekologicznym czynniku R32. Firma Toshiba w ostatnich latach specjalizuje się w klimatyzatorach pokojowych i komercyjnych, których działanie opiera się na ekologicznym czynniku R32. Jest liderem na rynku jeśli chodzi o rozwiązania HVAC, dlatego wybierając klimatyzatory Toshiba, możesz być pewien ich jakości i bezawaryjnej pracy. 

Cooper&Hunter – wiodący producent na rynku

ontaż klimatyzacji wrocław

c&h klimatyzacja

Firma Cooper & Hunter posiada 20 letnie doświadczenie w branży HVAC, stając się wiodącym producentem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na rynku międzynarodowym. Produkty C&H są coraz bardziej rozpoznawalną marką, a ich wolumen sprzedaży eksportowej nieustannie wzrasta, w wyniku trwającej ekspansji nowoczesnych rozwiązań na nowe rynki w krajach niemalże całego świata.

Główny kompleks produkcyjny urządzeń HVAC firmy COOPER&HUNTER należy do GREE Electric Appliances INC. i znajduje się w mieście Zhuhai 40 km od Hongkongu. Wybór lokalizacji zakładu produkcyjnego nie jest przypadkowy – to wynik długotrwałego strategicznego partnerstwa i współpracy. Zakład znajduje się w pierwszej piątce największych światowych producentów w branży.

Łączna moc produkcyjna wynosi 60 mln jednostek urządzeń klimatyzujących, podzielonych na 20 kategorii, 400 serii, 7 tys. modeli. Dobór komponentów wysokiej jakości znanych producentów, kontrola i badania w ekstremalnych warunkach czynią urządzenia C&H atrakcyjnymi dla sprzedawców i użytkowników końcowych. 

Firma Cooper&Hunter jest coraz bardziej rozpoznawalną marką produkującą klimatyzatory komercyjne i do użytku domowego. Klimatyzacja C&H wyposażona jest w system filtracyjny zapewniający czyste powietrze w każdym pomieszczeniu. Ponadto mają bogaty asortyment liczący prawie 7 tysięcy modeli klimatyzatorów, co gwarantuje, że każdy znajdzie klimatyzator na miarę swoich potrzeb.

Klimatyzacja Samsung – znana i sprawdzona jakość

Samsung oferuje szeroką gamę klimatyzatorów, które zaspokoją potrzeby każdego domu lub biura. W ofercie firmy znajdują się bezkanałowe systemy mini-split, jednostki ścienne, kasety sufitowe i konsole podłogowe. Klimatyzatory Samsung są znane z eleganckiego wzornictwa i najnowocześniejszych funkcji.

Klimatyzacja W
Nasza firma oferuje klimatyzacje w atrakcyjnych cenach. Klimatyzacja Wrocław zwiększa komfort życia i sprawia że możesz poczuć się lepiej we własnym domu. Dzięki najnowszej technologii, klimatyzacja to nie tylko chłodzenie, ale także możliwość poprawy jakości powietrza po przez oczyszczenie go z wirusów. Coraz częściej klimatyzacja do domu posiada funkcję sterowania przez Wi-Fi. Klimatyzacja do mieszkania jest nie tylko wygodna, ale i cicha. Jej działanie jest praktycznie niesłyszalne. Co najważniejsze, klimatyzacja zużywa mniej energii elektrycznej niż się spodziewasz.
Klimat – Center Oferuje także montaż klimatyzacji Wrocław, zgodny ze wszelkimi wymogami technicznymi. W przypadku awarii, dysponujemy doświadczonym zespołem fachowców, którzy przeprowadzą skuteczny serwis klimatyzacji.