Klimatyzacja na najwyższych standardach – LG

Nasza firma oferuje profesjonalny montaż klimatyzacji oparty na najwyższych standardach. Wykwalifikowany zespół monterów posiadający niezbędne certyfikaty oraz autoryzację producentów, to gwarancja na bezawaryjną pracę urządzeń przez wiele lat. W naszych realizacja dokładamy wyjątkowej dbałości o szczegóły i estetykę zamontowanych urządzeń.

lg

Trzy główne cechy urządzeń klimatyzacyjnych marki LG to przede wszystkim najwyższa wydajność energetyczna, najniższy poziom hałasu w porównaniu z innymi producentami oraz zaawansowany system filtracji, który zapewnia zdrowe powietrze.

Lider w dziedzine HVAC – Firma Toshiba

Toshiba-logo-

Firma TOSHIBA jest wiodącym liderem w dziedzinie rozwiązań HVAC. Jej historia związana z branżą klimatyzacyjną sięga 1930 roku, kiedy to na rodzimym rynku – w Japonii opracowała pierwszą hermetyczną sprężarkę. Pięć lat później stworzyła swój pierwszy klimatyzator w wykonaniu przenośnym. Kolejnymi krokami milowym w historii firmy były kolejno w 1961 – pierwszy na świecie klimatyzator typu Split; 1967 – pierwsza w Japonii sprężarka rotacyjna do klimatyzatora; 1980 – pierwszy na świecie inwerterowy klimatyzator mieszkaniowy (widoczny na zdjęciu); 2001 – jako pierwsza na świecie produkuje klimatyzator komercyjny wykorzystujący rotacyjną sprężarkę inwerterową DC (na czynnik R410A); 2004 – wyprodukowano pierwszy system VRF – Super Modular Multi System na czynnik R410A; 2010 – opracowano największej wydajności sprężarkę dwu-rotacyjną DC; 2015 – wprowadzono kolejną już generację systemów SMMS serii-e, a rok później wypuszczono w pełni inwerterowy 3-rurowy system VRF z odzyskiem ciepła generacji SHRMe. Ostatnie lata to wprowadzanie całej gamy urządzeń pokojowych i komercyjnych opartych o pracę na ekologicznym czynniku R32.

Cooper&Hunter – wiodący producent na rynku

ontaż klimatyzacji wrocław

c&h klimatyzacja

Firma Cooper & Hunter posiada 20 letnie doświadczenie w branży HVAC, stając się wiodącym producentem urządzeń klimatyzacyjnych i wentylacyjnych na rynku międzynarodowym. Produkty C&H są coraz bardziej rozpoznawalną marką, a ich wolumen sprzedaży eksportowej nieustannie wzrasta, w wyniku trwającej ekspansji nowoczesnych rozwiązań na nowe rynki w krajach niemalże całego świata.

Główny kompleks produkcyjny urządzeń HVAC firmy COOPER&HUNTER należy do GREE Electric Appliances INC. i znajduje się w mieście Zhuhai 40 km od Hongkongu. Wybór lokalizacji zakładu produkcyjnego nie jest przypadkowy – to wynik długotrwałego strategicznego partnerstwa i współpracy. Zakład znajduje się w pierwszej piątce największych światowych producentów w branży.

Łączna moc produkcyjna wynosi 60 mln jednostek urządzeń klimatyzujących, podzielonych na 20 kategorii, 400 serii, 7 tys. modeli. Dobór komponentów wysokiej jakości znanych producentów, kontrola i badania w ekstremalnych warunkach czynią urządzenia C&H atrakcyjnymi dla sprzedawców i użytkowników końcowych.

Klimatyzacja W
Nasza firma oferuje klimatyzacje w atrakcyjnych cenach. Klimatyzacja Wrocław zwiększa komfort życia i sprawia że możesz poczuć się lepiej we własnym domu. Dzięki najnowszej technologii, klimatyzacja to nie tylko chłodzenie, ale także możliwość poprawy jakości powietrza po przez oczyszczenie go z wirusów. Coraz częściej klimatyzacja do domu posiada funkcję sterowania przez Wi-Fi. Klimatyzacja do mieszkania jest nie tylko wygodna, ale i cicha. Jej działanie jest praktycznie niesłyszalne. Co najważniejsze, klimatyzacja zużywa mniej energii elektrycznej niż się spodziewasz.
Klimat – Center Oferuje także montaż klimatyzacji Wrocław, zgodny ze wszelkimi wymogami technicznymi. W przypadku awarii, dysponujemy doświadczonym zespołem fachowców, którzy przeprowadzą skuteczny serwis klimatyzacji.