Klimatyzacja Cooper&Hunter

Marka COOPER&HUNTER należy do korporacji СOOPER AND HUNTER INTERNATIONAL CORPORATION i powstała w USA, a od 2003 roku produkuje szeroką gamę urządzeń HVAC pod własną marką handlową.
Przez ostatnie lata sprzęt COOPER AND HUNTER zdobył ogromną popularność na wszystkich kontynentach a znak towarowy C&H stał się symbolem jakości i niezawodności urządzeń HVAC.

Wyrafinowany wygląd wpasowujący się w najnowsze trendy, ergonomia i komfort użytkowania zostały połączone z innowacyjnymi rozwiązaniami technologicznymi i gwarancją wysokiej jakości.

Główny kompleks produkcyjny urządzeń HVAC firmy COOPER&HUNTER należy do GREE Electric Appliances INC. i znajduje się w mieście Zhuhai 40 km od Hongkongu. Wybór lokalizacji zakładu produkcyjnego nie jest przypadkowy – to wynik długotrwałego strategicznego partnerstwa i współpracy. Zakład znajduje się w pierwszej piątce największych światowych producentów w branży.

Łączna moc produkcyjna wynosi 60 mln jednostek urządzeń klimatyzujących, podzielonych na 20 kategorii, 400 serii, 7 tys. modeli. Dobór komponentów wysokiej jakości znanych producentów, kontrola i badania w ekstremalnych warunkach czynią urządzenia C&H atrakcyjnymi dla sprzedawców i użytkowników końcowych.

Cooper & Hunter to sprawdzony sposób na zapewnienie przyjemnego chłodu w gorące, letnie dni. Firma Cooper & Hunter ma 20 lat doświadczenia w branży HVAC. Technologia wykorzystywana do produkcji klimatyzacji Cooper & Hunter zapewnia bezawaryjne działanie przez wiele lat. Klimatyzatory ścienne świetnie sprawdzą się do zamontowania w domu, biurze oraz sklepie. Ponadto urządzenia te cechują się najwyższą wydajnością przy minimalnym zużyciu energii. Jest to nie tylko rozwiązanie przyjazne dla środowiska, ale również dla Twojego portfela.

Urządzenia klimatyzacyjne Cooper & Hunter

Klimatyzator Cooper & Hunter wykorzystuje najnowszą technologię do chłodzenia Twojego domu. Wygodne sterowanie za pomocą aplikacji umożliwia ustawienie komfortowej temperatury z każdego miejsca w domu. Klimatyzator Cooper & Hunter sprawdzi się nawet przy ekstremalnych temperaturach panujących na zewnątrz. Klimatyzacja C&H wyposażona jest w system filtracyjny zapewniający czyste powietrze w każdym pomieszczeniu. Czyszczenie klimatyzacji Cooper & Hunter również nie stanowi problemu. Urządzenia klimatyzacyjne Cooper & Hunter to gwarancja wysokiej jakości i niezawodności.

Klimatyzatory Cooper & Hunter w Klimat-Center

W naszej ofercie posiadamy klimatyzatory Cooper & Hunter w przystępnej cenie. Oferujemy kompleksową obsługę obejmującą profesjonalny montaż i serwis klimatyzacji. Nasi doświadczeni pracownicy pomogą Ci w wyborze odpowiedniej klimatyzacji dostosowanej do Twoich potrzeb. Nie czekaj dłużej i już dziś skontaktuj się z nami w celu zamówienia swojej nowej klimatyzacji Cooper & Hunter.

Jednostki ścienne Seria Alpha 5 kW

Cena: 3200 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne Seria Alpha 2,5 kW

Cena: 1900 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne Seria Alpha 3,5 kW

Cena: 2000 (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne Seria Alpha 7 kW

Cena: 4000 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Veritas 7 kW

Cena: 4000 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Veritas 5 kW

Cena: 3200 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Veritas 3,5 kW

Cena: 2000 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Veritas 2,5kW

Cena: 1900 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Arctic 7 kW

Cena: 4700 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Arctic 5 kW

Cena: 3980 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Arctic 3,5 kW

Cena: 2700 zł (+ VAT)

Masz pytania?

Jednostki ścienne seria Arctic 2,5 kW

Cena: 2600zł (+ VAT)

Masz pytania?